9 dagen Zakynthos in september inclusief vluchten voor €329,-
€329,- per persoon voor 9 dagen Zakynthos. Vluchten vanuit Brussel Zaventem met Ryanair, logies in Appartementen Albatros in Laganas. Zakynthos in september is de beste maand van het jaar voor dit Griekse eiland.
September op Zakynthos: de zee is op zijn warmst (26 graden), de toeristen van augustus zijn weg en de prijzen dalen. De beroemde schildpadstrand van Kareta kareta ligt in de buurt, net als de spectaculaire blauwe grotten en het shipwreck beach Navagio. Er is genoeg te zien en de sfeer is ontspannen.
Appartementen Albatros: levendig en vlak bij het strand in Laganas
Appartementen Albatros ligt in het centrum van Laganas, de levendigste badplaats van Zakynthos. Vlak bij het lange zandstrand, omringd door bars, clubs en restaurants. Het complex heeft een eigen zwembad en bar. Logies inclusief: eten en drinken doe je in overvloed in de buurt.
Over deze Zakynthos deal via Sunweb
In de zomer kost 9 dagen Zakynthos aanzienlijk meer. September is het geheime seizoen: het eiland is op zijn mooist, de prijzen zijn lager en de sfeer is ontspannen. Ryanair vliegt vanuit Brussel Zaventem. Hand- en ruimbagage zijn bij te boeken. Transfers zijn niet inbegrepen, maar in Laganas is alles op loopafstand.
Screenshot van de deal




