Venetie-Italie-Shutterstock-Header1

Stedentrip Venetie: 5 dagen in Hotel Aaron inclusief vluchten

Prettig hotel in het hart van Venetie voor weinig geld
Vanaf:

153 p.p.

Hotel Aaron in Venetie: 5 dagen herfst-Venetie voor een spotprijs

€153,- per persoon voor 5 dagen Venetie inclusief vluchten vanuit Brussel Charleroi. Logies in Hotel Aaron, een 3-sterrenhotel in Venetie zelf. November in Venetie: geen toerismestress, gewoon de stad proeven.

November geeft je Venetie op zijn mooist. Natte keistenen, mistige grachten en een stad die even ademt. Een heel ander Venetie dan augustus. De kanalen zijn van jou.

Hotel Aaron: centraal en prettig basiskamp

Hotel Aaron ligt in Venetie, goed bereikbaar en centraal genoeg voor alles wat de stad te bieden heeft. Nette kamers, goede ligging, prettige sfeer. Een fijn hotel om vanuit te verkennen, en voor deze prijs in november meer dan uitstekend.

Over deze Venetie deal via Prijsvrij

Prijsvrij heeft voor november 2026 een scherpe prijs neergelegd voor dit vertrek naar Venetie. Vijf dagen inclusief vluchten vanuit Brussel Charleroi voor een prijs die in het najaar echt voordelig is voor een bestemming als Venetie. Via Ryanair, hand- en ruimbagage bij te boeken. Geen transfers nodig: Venetie bereik je simpel per vaporetto.

Screenshot van de deal

Prijsvrij screenshot Hotel Aaron Venetie 5 dagen voor €153