5 dagen Sevilla in december
Sinaasappelbomen langs de straat, zeventien graden in december en 's avonds tapas aan de bar. Vijf dagen Sevilla kost je €179,- per persoon, vlucht inbegrepen.
Voor een stedentrip zijn drie dagen de norm, dus je hebt hier twee dagen extra. Genoeg tijd voor het Alcázar met zijn tuinen, de kathedraal met de Giraldatoren en een middag verdwalen in de steegjes van Santa Cruz. In december is het er rustig en aangenaam wandelweer.
Simon Verde: zwembad en groen om je heen
Een rustig verblijf met een groot zwembad in een tuin, omringd door bomen en gazons. Je hebt een eigen appartement en zit net buiten de drukte, met de stad op een ritje afstand.
Over deze Sevilla deal via Prijsvrij
Nog geen zesendertig euro per dag voor vlucht en verblijf in een van de mooiste steden van Spanje: dat is scherp, zeker voor vijf dagen. December is voor Andalusië de goedkoopste maand van het jaar, en dan heb je de stad grotendeels voor jezelf.
Screenshot van de deal





